Kvalitní výrobky Thule

thule-pacific

Široká nabídka Thule

Společnost Thule nenabízí pouze nosiče kol, střešní boxy či střešní nosiče, ale její sortiment je daleko rozsáhlejší. V jejich nabídce je možné nalézt například sněhové řetězy, které jsou prvotřídní kvality a mají barevně označená upínací místa pro snazší montáž. Tyto sněhové řetězy mají oboustranné D-tvarování, které zajišťuje větší trakci a prodlužuje životnost řetězu. Řetězy, které mají rychlé nasazení, je nutné vybírat podle váhy a kategorie konkrétního vozu, a také podle podmínek, do kterých se chystáte. Sněhové řetězy této značky Vás spolehlivě a bezpečně dovezou do Vaše cíle.

Thule má také kategorii, kde najdete kotvící systémy a upínací popruhy. Těmito popruhy tak můžete bezpečně zajistit Váš náklad proti možnému odsunutí. Pružný materiál umožňuje nejen rychlou montáž popruhu, ale také i jeho jednoduchou demontáž. Kotvící systém, který má jednoduché provedení, se Vám bude hodit pro snazší zajištění kajaků a dlouhých předmětů na Vašem voze.Náš široký sortiment Thule

thule-pacific

Další nabídka Tule

Pro řemeslníky společnost Thule nabízí navijáky popruhů, nosiče žebříků či zarážky různých břemen. Nosiče žebříků jsou schopny přepravit například až tři žebříky. Nabídka je opravdu rozsáhlá a stačí si jen vybrat.

Společnost neopominula ani příslušenství k přepravním košům, ke střešním nosičům, k boxům, ani k nosičům lyží. V jejím sortimentu naleznete také různé batohy a tašky nejvyšší kvality a šikovné doplňky do auta.

thule-pacific

Společnost Thule od roku 1949, kdy začaly vznikat první produkty, nabízí širokou škálu sortimentů, které splňují veškeré bezpečností požadavky. Svou nabídku sortimentů postupně rozvíjela až k dnešní podobě. V současné době může firma Thule nabídnout nejen produkty, které jsou výše zmíněné, ale také například zámky na kolo či na motorku, od jednodušších typů až po zámky více propracovanými.